Konuşan Tom Jetski

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 114 MB
  • Version 1.1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Outfit7
Konuşan Tom Jetski mobil oyununu cep telefonunuza indirerek keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Konuşan Tom Jetski mobil oyununda eğlenceli kedicik Konuşan Tom ve Konuşan Angela ile jetskiye atlayarak piyasadaki en keyifli su aksiyonunu deneyimleyebilirsiniz. Hayatınızın yolculuğunda havalı görevler boyunca koşturacak ve mücadelelere karşı kafa tutacaksınız. Konuşan Tom Jetski mobil oyunu hem büyüklerin hem de çocukların oynayabileceği eğlenceli bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunumuzu Android cep telefonunuza indirmek ücretsiz olup sizlere herhangi bir ücret talebi yapılmamaktadır. Bunun için Konuşan Tom' ve Konuşan Angela ile maceraya atılabilirsiniz. Basit ve aksiyon dolu oynayışın tadını çıkarmak için çok fazla beklemenize gerek yoktur. Akıllı mobil cihazınız Tom ve Angela ile sizlere macerayı yaşatacaktır.

Oyun piyasasının ileri gelen isimlerinden biri olan Outfit7 stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Konuşan Tom Jetski mobil oyunu ile kaza yapmamaya dikkat edin. Oyunu başarı ile tamamlayın ve daha da zorlayıcı seviyelerin keyfini çıkartın. Havalı tasarımlar ve heyecan verici grafiklerle yolculuğunu renklendirebilirsiniz. Renkli görselleri, sürükleyici oyun hikayesi ve daha bir çok etkinlik ile oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Konuşan Tom Jetski indir